Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Luuka 10 – koolituspäev

10.11.2021 | | Rubriik: Teated

Eestis Misjonikeskuse korraldatav Luuka 10 – koolituspäev toimub Tallinnas Misjonikeskuses (Tehnika 115) laupäeval, 13. novembril kell 10–16. 

Kohtade arv on piiratud ja osalejad peavad esitama Covid-tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta. Koolitusel peab kandma maski ja hoidma turvalist distantsi. Ettevalmistuste tõttu on vaja ennast koolitusele registreerida hiljemalt kolmapäeval, 10. novembril. Koolituse osalustasu 10 € katab materjali, lõuna ja kohvipausi kulud.

Teine võimalus osaleda koolitusel on veebi kaudu (Teams-keskkonnas) laupäeval, 27. novembril kell 10–16. Eelregistreerimine kuni 25.11. Veebikoolitus on tasuta, osalejad saavad materjali pdf-failina.

Koolituse viib läbi Misjonikeskuse koolituste koordinaator, teoloogiamagister Liisa Rossi. Küsi lisainfot: liisa.rossi@eelk.ee, 5193 3224. Registreerime koolitustele https://misjonikeskus.eelk.ee/koolitamine/luuka-10/ 

Mis on Luuka 10-koolitus? „Luuka 10 elustiil“ on julgustus igapäevaseks kutsumuseks Jeesuse järgijana, tema saadetud jüngrina (Mt 28:18). Jeesus on andnud kõigile oma jüngritele misjonikäsu jagada rõõmusõnumit temast. Mida tähendab see tänapäeva maailmas neis olukordades, kus igapäevaselt viibime? Kas see võiks tähendada midagi muud kui evangeeliumi kuulutamine sõnadega, mis on kutsumus vaid mõnele? Koolitus julgustab ja annab suuna mõelda misjonitööst avaralt ning viisil, mida suudab teoks teha iga kristlane. See pole kitsalt mõistetud misjonitöö, vaid kristlase elustiil.

Tuleb inimesi idast ja läänest, põhjast ja lõunast, ja nad istuvad lauas Jumala riigis. (Lk 13:29)