Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Uudised »

Lühiuudised

29.08.2018 | | Rubriik: Uudised

piiblilugemineOleviste kirikus loetakse Piiblit

Juba kolmandat korda loetakse avalikult läbi kogu Piibel. Varasemalt on Piibel korraga järjest läbi loetud aastatel 2003 ja 2010. Lugemine algas 26. augustil ja kestab 1. septembrini. Piibel loetakse läbi koos apokriiva raamatutega. Lugemine toimub igal päeval kella 8–22ni.
Kõigil soovijatel on võimalus lugemisel osaleda. Üks inimene loeb korraga järjest 20 minutit. Soovijad saavad end kirja panna kodulehel oleviste.ee või võtta ühendust pastor Ülo Niinemäega (koguduse tel 641 2241). Jälgi ka otseülekannet Facebookis Ülo Niinemäe kontol.

 

 

Kristjan Luhamets õnnitleb ametisse seatud Olli Kortelainenit. Siilinjärvi kogudus

Sõpruskoguduses seati ametisse uus õpetaja
Pühapäeval, 26. augustil seati Soomes Siilinjärvi koguduse õpetajaks (kirkkoherra) Olli Kortelainen.
Siilinjärvi kogudus on Tartu Pauluse sõpruskogudus. Õpetaja Kristjan Luhamets rõõmustab, et saab sõpruskogudusega suhtlemisel kasutada edaspidi eesti keelt.
Introduktsioonitalituse pidas Kuopio piiskop Jari Jolkkonen. Teda assisteerisid Siilinjärvi eelmine õpetaja Seppo Laitanen, sõpruskoguduse õpetaja Kristjan Luhamets, praost Oiva Malinen ja koguduse juhatuse aseesimees Liisa Väätäinen.
Aastatel 1997–2001 teenis Olli Kortelainen Tallinna Soome kogudust. Hiljem on ta teeninud Säyneise, Juankoske, Valtimo ja Varpaisjärvi kogudust.

Tulge ja vaadake Jumala tegusid, kes on kardetav oma tegemistes inimlaste juures. (Ps 66:5)