Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Uudised »

Lühiuudised

20.06.2018 | | Rubriik: Uudised

Kavas maakondlikud kokkusaamised
Siseministeeriumi usuasjade osakonna juhataja Ilmo Au jagab eelinfot kavandatavatest maakondlikest kokkusaamistest, mille eesmärgiks on tõhustada meie turvalise elukeskkonna tagamiseks koostööd kogukondlike organisatsioonide vahel.
Siseministeeriumi toel on maavalitsuste tegevuse lõpetamise järel kohalikud omavalitsused maakonna arendusorganisatsioonide (MARO) kaudu ellu kutsunud maakondlikud siseturvalisuse nõukogud. Nendesse nõukogudesse kuuluvad nii kohalike omavalitsuste, riigiasutuste kui ka kogukondlike organisatsioonide esindajad.
Et usulised ühendused, see tähendab kohalikud kogudused, saaksid ka liituda selliste maakondlike koostöövõrgustikega ja arutada kohalike omavalitsuste ning usuliste ühenduste koostööd, kavandab siseministeerium koostöös rahandusministeeriumi regionaalhalduse osakonna maakondlike talitustega igas maakonnas kohtumise.
osa võtma kutsutakse kõikide selle maakonna usuliste ühenduste ja kohalike omavalitsuste esindajad. Kogudust võib esindada nii vaimulik kui ka juhatuse esimees või juhatuse liige.

Suveüritusi
Kristlik noortefestival „Arm astus“ 5.–8. juulini Palamusel.
Rapla kirikumuusika festival 26. juulist 5. augustini.
Lastetöötegijate suvepäevad 27.–29. juulini Iisakul.

Igaühelt, kellele on antud palju, nõutakse palju, ja kelle hoolde on jäetud palju, sellelt küsitakse veel rohkem. (Lk 12:48)