Esileht » Uudis » Uudised »

Lühiuudised

10.01.2018 | | Rubriik: Uudised

Eesti misjonäre tutvustav saatesari
4. jaanuaril jõudis Taevas TV7 eetrisse saatesarja „Maitse misjonit“ uus formaat. Saatejuht on Helina Voogne ja selle aasta teemaks on misjon siin- ja sealpool piiri.
Erinevalt eelmise aasta saadetest toob uus formaat saatekülalised stuudiosse. Saate idee toetub ka Eesti Evangeelse Alliansi (EEA) misjonikalendrile. 2018. aasta kalender on kunstiteemaline, igas kuus on Eesti erineva kristliku tippkunstniku töö.
Tegemist on pooletunnise stuudiovestlusega, mis tutvustab Eestist läkitatud misjonäre ja misjoniprojekte. „Ma usun, et me kõik oleme kutsutud olema osa misjonist. Kuigi saate põhifookus on misjonitööl piiri taga, tahame juhtida tähelepanu ka meie igaühe rollile misjonis,“ ütleb saatejuht Helina Voogne, kes on tegev EEA välismisjonitoimkonnas. „Pean misjonit väga oluliseks teemaks. Loodan, et uus formaat aitab minna teemasse süvitsi ja innustab seeläbi vaatajaid veelgi rohkem olema kaasas misjonitööga,“ kommenteerib produtsent Päivi Pitko.
Saatesari „Maitse misjonit“ on eetris iga kuu esimesel neljapäeval ja valmib koostöös EEAga. Saate toimetaja on Kaire Lotamõis. Telekanalit Taevas TV7 näeb Telia, STV, Starmani, Telseti ja Uue Programmi digivõrkudes ning samuti TV7 kodulehel www.tv7.ee reaalajas.

Püha, püha, püha on vägede Issand! Kõik maailm on täis tema au! (Js 6:3)