Esileht » Uudis » Uudised »

Lühiuudised

12.04.2017 | | Rubriik: Uudised

Ühel hommikul CDIlmus uus vaimuliku sisuga CD
Tartu Pauluse kiriku muusikaselts andis välja Marje Singi heliloomingut tutvustava plaadi „Ühel hommikul“. Plaadile on koondatud helilooja tuhatkonnast laulust 15, sealhulgas üks tuntumaid laule, mille järgi on plaat nime saanud. Plaati esitlesid aprilli esimesel pühapäeval pärast jumalateenistust bariton Atlan Karp ja organist Anna Humal. Plaadi teeb eriliseks teadmine, et tegu on Pauluse kiriku uue, Pascheni oreli esmasalvestusega, ütleb organist.
Plaadi esitlusel viibis ja võttis sõna ka helilooja Marje Singi poeg Tunne Kelam. Plaadi ümbrist kaunistab abikaasa Peeter Singi joonistus. Plaati saab osta Tartu Pauluse raamatupoest.

Vaimulikku muusikat Järva-Madisel
Järva-Madise kogudus ootab sõpru 29. aprillil kirikusse sõna ja muusika õhtule, kus esineb 19 aastat tegutsenud Misjonikoor solistide ja liikumisrühmaga. Põhiliselt kõlab muusika koori viimaselt plaadilt, aasta tagasi ilmavalgust näinud CD-lt „Hingekuld“. Kaasa teeb ka liikumisrühm. Koori dirigent on Maarja Vardja ja kooris laulab üle neljakümne laulja. Koori eesmärk on jagada head sõnumit eelkõige tänapäeva eesti muusika kaudu. Muusikaline õhtu algab kell 16.

MalmiKirsti_2162Rändlaulik jagab Jumala armastust
Laiuse kogudus kutsub rahvast kontsertmõtisklusele pastoraati 30. aprillil, kui kogudust väisab rändlaulik Kirsti Malmi (fotol). Nagu ikka, mõtiskleb ta Jumala armastusest ja laulab armsaks saanud laule. Täna on Kirsti Lasnamäe sotsiaalmajas, aga ta ütleb, et on heal meelel valmis ükskõik kuhu kogudusse külla minema. Selleks tuleb misjonikeskusesse pöörduda ja sobiv aeg kokku leppida. Kokkusaamine Laiuse pastoraadis algab kell 15.

Kristus ütleb: Kes teid kuulda võtab, see võtab kuulda mind, ja kes teid kõrvale lükkab, see lükkab kõrvale minu. (Lk 10:16)