Esileht » Uudis » Uudised »

Lühiuudised

13.08.2015 | | Rubriik: Uudised

Tegevusest Iisraeli keskuses
Reedel, 14. augustil algusega kell 17 toimub Tallinnas Oleviste kirikus kohtumine Knesseti peadirektoriga. Muusikat teeb Oleviste koguduse ülistuskoor Kersti Kuuse juhtimisel.
Pühapäeval, 13. septembril algusega kell 17 toimub Iisraeli õhtu Tallinnas Oleviste kirikus. Õhtut juhivad ning ajakohasest Iisraelis räägivad Ülo Niinemägi ja Peeter Võsu.
Iisraeli keskuses on võimalik õppida heebrea keelt nii algajatel kui edasijõudnutel ning kahel korral kuus pühapäeviti kell 16–17 iisraeli laule (täiskasvanud), mõlemal juhul õpetaja Margit Prantsuse juhendamisel.
Rohkem infot ja registreerimine pühapäeva pärastlõunati Iisraeli keskuses või e-posti teel margit777@yahoo.com. Laulukursuse koordinaator on Jane Raidma, tel 5904 8945. Jane Raidma (janeraidma@hotmail.com) õpetab täiskasvanutele neljapäeviti kell 18–19 iisraeli tantse.
Iisraeli keskuse juhataja Peeter Võsu sõnul vajab keskus jätkuvalt majanduskulude katteks inimeste toetust.
Ülekande saab teha JRKS Eesti osakonna Swedbanki kontole (IBAN) EE17 2200 2210 2283 4224. JRKS Eesti osakond on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute nimekirja ja annetajal on võimalik isikukoodi lisades saada tagasi tulumaks.

Jumal teeb nähtavaks oma armastuse meie vastu sellega, et Kristus suri meie eest, kui me olime alles patused. (Rm 5:8)