Esileht » Uudis » Uudised »

Lühiuudised

14.01.2015 | | Rubriik: Uudised

Ain_VaresMisjonikonverents noortele
Agape Eesti, Shine Generation Eesti ja Noorte Missioon Eesti korraldavad 23. ja 24. jaanuaril Eesti metodisti kirikus Tallinnas noortele misjonikonverentsi «Julge särada!». Konverentsile on oodatud kristlikud noored alates 12. eluaastast.
Üheskoos püütakse avastada, kuidas eredamalt särada ja täita Eestimaa Jumala valgusega, selgitatakse konverentsi eesmärki.
Konverentsil on huvitavad kõnelejad, muusikat teevad Beno Kudrik ja Anete Palmik.
Kohal on kunstnik Ain Vares (fotol), kes maalib konverentsi jooksul piibliteemalise töö. Osaleb üllatuskülaline, toimuvad inspireerivad ja praktilised seminarid. Täpsemalt vaata www.facebook.com/JulgeSarada.

Aktiivilaager Läänemaal
Eesti Õigeusu Noorte Liidu algatusel toimub jaanuari kahel viimasel päeval aktiivilaager Läänemaal Käbi külalistemajas.
Oodatud on kirikuliikmed, kes on huvitatud noortetööst. Mõttetalgutel analüüsitakse seni tehtut, töötatakse välja edasisi töösuundi ja otsitakse uusi ideid koguduste noortetöö edendamiseks. Info aadressil www.eoc.ee.

Jõulupakid Eesti lastele
Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku vahendusel jõudis enne jõule Eestisse ligikaudu 2000 kingipakki, mis koostöös omavalitsustega jagati vähekindlustatud lastele Valgas, Paldiskis, Järvakandis, Paliveres, Lihulas ja mujal.
Saksamaalt saabunud pakid olid komplekteeritud eri vanuses poistele ja tüdrukutele ja neis oli mänguasju, maiustusi, koolitarbeid ja muud.
Piiskop Ago Lilleorg ütles jõulude ajal, et oluline on kingitust saades mitte unustada jõulude tegelikku tähendust, ja soovis, et inimesed kogeksid seda, mida Jumalal on meile pakkuda: armastust, lootust ja headust.

Kandke üksteise koormaid, nõnda te täidate Kristuse seadust. (Gl 6:1)