Esileht » Uudis » Esileht »

Lugude kogumise võistlus lõpeb 16. aprillil

05.04.2017 | | Rubriik: Esileht

Eesti Kiriku toimetus ootab lugude kogumise võistlusele „Minu kodukogudus“ kaastöid veel 16. aprillini.
Võistlustöö on autori arvamusel põhinev vabas vormis mõttearendus, mis sisaldab teema selget käsitlust. Osaleda võivad kõik hea tahtega inimesed kodu- ja välismaal, kes on seotud kogudusega kas ise või mõne oma lähedase pereliikme kaudu. Esitatava töö teema valib autor oma äranägemise järgi.
Mõned näidisteemad: mälestused-meenutused (kas enda või mõne koguduseliikme omad, mida vahendatakse); minu õpetaja (hingekarjane); minu usulised kogemused; kuidas jõudsin kirikusse; eriskummalised juhtumised; koguduseliige minu kõrval kirikupingis; ilusaim pühakoda – minu kodukirik; ajastu kroonika (nt 1980ndate lõpu või 1990ndate alguse aastad).
Töö pikkus on 5000 – 10 000 tähemärki (2–4 lehekülge). Töö võiks soovitavalt olla kirjutatud arvutikirjas ning esitatud elektrooniliselt.
Võistlusel osalejalt ootame autori kontakt­andmeid (nimi, telefon ja e-post). Võistlustöid koos nõutavate lisadega saab esitada Eesti Kiriku toimetusele 16. aprillini 2017 elektroonilisel kujul (e-post: ek@eelk.ee).
Võidutööd kuulutatakse välja 1. juuniks 2017. Parematele auhinnad. Vaata võistlustööde täpsemat juhendit Eesti Kiriku märtsinumbrites.

See ongi võit, mis on võitnud ära maailma – meie usk. (1Jh 5:4c)