Slava Ukraine
Esileht » Arvamused » Arvamus »

Lootuse festival ja palve

17.06.2009 | | Rubriik: Arvamus

«Tõesti, taas ma ütlen teile, kui iganes maa peal kaks teie seast on ühel meelel mingi asja suhtes, mida nad iganes paluvad, siis nad saavad selle minu Isa käest, kes on taevas.» (Mt 18:19)
Aga kui palvetajaid on kaks tuhat või rohkem!? Lootuse festivali korraldajaks oli Billy Grahami Evangeelne Assotsiatsioon (BGEA) koostöös paljude Eesti kristlike kogudustega. Seitsme kuuga tehti ära tohutu töö ja täna võime tunnistada, et Jumala abiga läks festival korda. Jumal vastab palvetele ja suur tänu kõigile palvetajatele! Igaühe panus oli oluline.
Samas ei saa nüüd rahus puhata ja suve nautida. Nimelt BGEA kogemus ütleb, et festival ise on ainult 10% kogu tööst, mis tähendab, et me keskendume nüüd järeltööle. Lisaks hingehoiutööle, mida toimetavad kogenud kristlased koos nendega, kes on kutsutud ja seatud, on tarvis jätkuvat palvetuge.
Lootuse festivali kogemused julgustavad meid palvetama Eestimaa eest. Ärge laske sellel vaimsel ühtsusel, mis Eesti kirikute ja kristlaste vahel Lootuse festivaliga tekkis, kustuda. Palve on ju ristiinimese vaimulik hingamine. Hingame siis koos ja täie rinnaga, et Eestimaa näeks meie eludes lootuse sõnumit kõigeväeliselt Jumalalt!

Eenok Palm,
Lootuse festivali palvetoimkonna koordinaator

Kristus Jeesus on kõrvaldanud surma ning on evangeeliumi kaudu toonud valge ette elu ja kadumatuse. (2Tm 1:10)