Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Loosungiraamat on ilmunud

16.11.2018 | | Rubriik: Teated

Eesti Evangeelses Vennastekoguduses on ilmunud Vaimulikud loosungid 2019. Tegemist on ülemaailmse vennastekoguduse loosungiraamatu 289. väljaandega. Traditsiooniliselt sisaldab loosungiraamat kahte piiblisalmi igaks päevaks ning nendega haakuvat vaimulikku mõttetera. Nendele põhitekstidele lisaks pakub loosungiraamat ka viitesüsteemi põhjalikumaks pühakirja lugemiseks.
Vaimulikud loosungid tahavad toetada kristlast tema igapäevasel teekonnal. Hommikul loetud piiblisalmi saab kanda südames kõikide argitoimetuste keskel – ja märgata, kuidas Jumal meiega oma sõna kaudu kõneleb, meid juhib. Loosungiraamat on hea abiline koguduseliikmete praktilises usuelus; seda võib tänutäheks kinkida kiriku töötegijatele, viia kodukülastuse puhul vanuritele jne. Samuti saab loosungiraamatut kasutada misjonitöös, toetudes apostel Pauluse tunnistusele: „Usk tuleb kuulutusest, kuulutus aga Kristuse sõna kaudu“ (Rm 10:17).
Loosungiraamatut saab soetada Eesti Evangeelse Vennastekoguduse keskusest Tallinnas (Endla tn 68, tel 660 8004, e-post info@vennaste või marek.roots@eelk.ee). Raamat viiakse müüki ka EELK Konsistooriumisse, Logose raamatupoodi Tallinnas, Tartu Pauluse raamatupoodi – ja kõikidesse kogudustesse, kes loosungiraamatut soovivad.
Õnnistatud loosungiraamatu kasutamist 2019. aastal!
EEVK eestseisus

Kristus Jeesus on kõrvaldanud surma ning on evangeeliumi kaudu toonud valge ette elu ja kadumatuse. (2Tm 1:10)