Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Lauluvõistluse tähtaeg läheneb

14.09.2016 | | Rubriik: Teated

Eesti Kirikute Nõukogu kuulutas 1. juunil avatuks lauluvõistluse, et leida Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks võistluse kaudu laule, mis kõneleksid isamaa austusest ja armastusest läbi kristliku usu ja maailmavaate ning annaksid kogu rahva aatelisusele elujõudu. Parimad laulud arranžeeritakse, kirjastatakse ja kantakse ette Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud jumalateenistusel 24. veebruaril 2018 Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus.
Võistlusele tuleb esitada viis ja tekst, välistatakse seadetega loodavad efektid. Viis peab olema originaalne, seda ei tohi olla varem esitatud ega publitseeritud, sõnad võivad olla varem publitseeritud ja keele osas piiranguid ei ole. Laul peab olema ühehäälne. Kui helilooja lisab saate ja/või akordimärgid ja/või juhendi arranžeerimiseks, siis peab ta arvestama, et esmastele esitajatele antakse vaid viis ja sõnad.
Laul esitatakse paberkandjal aadressil Eesti Kirikute Nõukogu, Tehnika 115, Tallinn 10139. Saadetis ei tohi kanda hilisemat postitemplit kui 1. november 2016. Juurde tuleb lisada suletud ümbrik autori nime ja kontaktidega. Ümbrikule tuleb kirjutada märksõna, mille järgi autor saab ennast identifitseerida. Laulud, mis ei ole esitatud anonüümselt või millel ei ole kaasas nimetatud ümbrikku, diskvalifitseeritakse võistluselt. Üks helilooja võib esitada ka mitu laulu.
Info: www.ekn.ee.

Me ei heida oma anumisi Su palge ette mitte oma õiguse pärast, vaid Sinu suure halastuse pärast! (Tn 9:18)