Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Laululapsi oodatakse üle-eestilisele vaimulikule laulupäevale

13.02.2016 | | Rubriik: Teated

23. aprillil on Tartu Pauluse kirikus laste vaimulik laulupäev. Oodatud on kõik, kes laulda oskavad ja armastavad, nii pühapäevakoolilapsed, lasteansamblid kui lastekoorid. Laste vanus ei ole piiratud. Igaüks saab valida endale jõukohase, kas siis ühehäälse või kahehäälse koori laulu. Lisaks esitatakse kaks laulu üheskoos. Et koos veedetakse terve päev, siis süüakse ka ühiselt lõunat, palvetatakse ja mängitakse. Kogunetakse kell 10.45. Kontsert algab kell 17. Registreerimine 15. veebruariks aadressil kml@eelk.ee . Alljärgnevalt kava.
Ühehäälne koor: Mart Jaansoni «Leivalaul», Halli/Ripsi «Ainult see, kes vaatab elu», Jukka Salmineni «Hei, hei, tule laulma», rahvakoraal «Aamen, au Isal´ olgu».
Kahehäälne koor: Sirje Kaasiku «Lapsel on vaja kodu», Tuuliki Jürjo «Kevadine hommikulaul», Sirje Kaasiku «Armas Jumal, mind Sa kuule», Marie Bejstami «Varasuvine rõõm» .
Ühendkoor: Mart Jaansoni «Päästmise laul» ja Helika Gustavson-Rätsepa «Me võime rõõmsalt laulda».
Osavõtumaks osaleja kohta on 6 eurot (lõunasöök, lõpukringel, päeva korralduskulud ja nootide paljundusalused; paljundused teeb iga koor ise, samuti kannab sõidukulud).
Tasuda tuleb ka täiskasvanute eest (saatjad, õpetajad, bussijuht, lapsevanemad jne). Osavõtumaksu tasumise tähtaeg on 31. märts. Tasuda saab arve alusel EELK Kirikumuusika Liidu kontole.
Info: Tuuliki Jürjo, tuuliki4@hotmail.com või
tel 5590 7952.

Tuleb inimesi idast ja läänest, põhjast ja lõunast, ja nad istuvad lauas Jumala riigis. (Lk 13:29)