Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Laulud klaasmere ääres

08.06.2010 | | Rubriik: Teated

 Väike Paldiski kogudus korraldab heategevuskontsertide sarja «Laulud klaasmere ääres», millega kogutakse toetust kirikule (fotol) uute akende muretsemiseks.
Läbi terve suve annavad kirikus kontserte tuntud eesti muusikud. Esimese kontserdi annab 20. juunil kell 20 ansambel Vox Clamantis. 1996. aastal asutatud ansambel ühendab erinevaid muusikuid: lauljaid, heliloojaid, instrumentaliste ja dirigente, kel on huvi gregooriuse laulu vastu. Ansambel esitab gregooriuse laulu, varajast mitmehäälsust ja Arvo Pärdi muusikat. Ansamblit juhatab Jaan-Eik Tulve.
26. juunil kell 19 esinevad Marika Pabbo ja Pille Metsson. Mõlemad esinejad on Keila muusikakooli õpetajad. Marika Pabbo on lõpetanud Tallinna Riikliku Konservatoriumi, ta on esinenud paljude muusikutega ja tema repertuaaris on põhiliselt barokkmuusika. Pille Metsson on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistriõppe oreli erialal, ta on Keila ja Risti koguduse organist ja koorijuht.
10. juulil kell 19 annavad kontserdi Tajo Kadajas ja Vladimir Petuhhov. Tajo Kadajas on eesti muusikas olnud tegev üle 35 aasta, teda saadab klahvpillidel Vladimir Petuhhov.
Annetada saab ka EELK Paldiski koguduse kontole 1120071442 Swedbankis.
Piletid on müügil Piletilevis ja Statoili bensiinijaamades ning enne kontserti kohapeal.

Inimese Poeg on tulnud otsima ja päästma kadunut. (Lk 19:10)