Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Lastetöö hooaja stardipäev

13.09.2017 | | Rubriik: Teated

Pühapäevakoolide sügishooaja algus hakkab lähemale jõudma ja on rõõm kutsuda lastetöötegijaid stardipäevale. Stardipäev toimub laupäeval, 23. septembril kl 10–16.30 Tallinna Püha Vaimu koguduse majas aadressil Pühavaimu 4. Päeva teemaks on põrandapildid. Põrandapildid on piiblilugude jutustamise meetod, mis sobib väga erinevas vanuses ja erinevate võimetega rühmadele. Meetod arvestab sellega, et me õpime erineval moel, ja pakub nii kuulamist, vaatamist kui tegutsemist. Jutustuses alustatakse sellest, mis on meile tuttav argipäevast ja jõutakse lõpuks piibliloo sõnumini. Samas saame tutvuda kogudusemajas avatud Godly Play toaga, mida võiks teisisõnu nimetada suurte lugude jutustamine toaks.
Osalustasu 10 eurot sisaldab programmi, kohvi ja lõunasöögi ning materjalid. Maksta võib sularahas koha peal või ülekandega. Osavõtust teada aadressile titta.hamalainen@eelk.ee või telefonitsi 5342 4277 hiljemalt 20. septembril.

Kristus ütleb: Mida te iganes olete teinud kellele tahes mu kõige pisematest vendadest, seda te olete teinud mulle. (Mt 25:40)