Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Uudised »

Lasnamäe luterlased koonduvad

26.11.2014 | | Rubriik: Uudised

Teisipäeval, 2. detsembril kell 18 on kõik huvilised teretulnud Lindakivi keskuse konverentsisaali, kus esimest korda saavad kokku Lasnamäe linnaosa luterlased.

Aastaid küpsenud plaan tõotab reaalsuseks saada, kinnitab Eesti Kirikule Margus Sardis, kelle initsiatiivil on loomisel Tallinna Püha Vaimu koguduse kuulutuspunkt Lasnamäe linnaosa vaimulikuks teenindamiseks.
Ta selgitab, et esialgu kavatsetakse koos käia kaks korda kuus, aga edaspidi võiks piiblitund-palvus toimuda juba igal nädalal ning suurematel kirikupühadel on plaanis läbi viia ka armulauaga teenistus.
Idee on heaks kiitnud Tallinna praost Jaan Tammsalu ning Püha Vaimu koguduse õpetaja Gustav Piir, samuti on misjonikeskusest väljendatud head meelt, et aastaid üleval olnud idee on reaalseks saamas. Vaimulikuna asub loodavas kuulutuspunktis tööle Soome Rahvamisjoni misjonär Kai Lappalainen.
Margus Sardis on Kadrina koguduse liige, aga elades ja töötades Tallinnas tunneb ta elavat vajadust elukohajärgsete luterlastega kooskäimise ja palveosaduse järele. «Lasnamäe linnaosas elab 110 000 inimest, kuid ometigi ei ole kohalikel luterlastel olnud linnaosapõhist kooskäimiskohta,» nendib ta, lisades, et nüüd olukord muutub.
Rohket osavõttu lootes paluvad korraldajad võimalusel tulekust ette teatada Margus Sardise telefonil 5800 4642.
Liina Raudvassar

Valmistage Issanda teed; vaata, Issand Jumal tuleb jõuliselt! (Js 40:3a,10a)