Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

L10T koolitus koguduseliikmetele

11.10.2017 | | Rubriik: Teated

Minge! Vaata, ma läkitan teid kui lambaid huntide sekka. Ja öelge neile: „Jumala riik on teie lähedal!“ (Lk 10:3,9b)
Iga kristlase eesõigus on olla Jumala riigi esindaja siin maailmas. Selleks ei ole kutsutud üksnes vastava koolituse saanud inimesed (vaimulikud ja evangelistid), üksnes sõnaosavad ja julged, vaid igaüks, keda Jumal on endaga osadusse kutsunud. Viis, kuidas seda kutset täidame, on iga inimese puhul erinev, vastavalt tema andidele ja isikuomadustele. Õnneks ei pea me olema kõik ühesugused ja täitma samasuguseid ülesandeid!
Misjonikeskus kutsub kõiki – tavalisi koguduseliikmeid, kuid loomulikult ka neid, kes juba osalevad aktiivselt koguduse tegemistes – L10T koolitusele. L10T on uus koolitus, mis jõuab Soome kaudu sel sügisel esmakordselt Eestisse. Koolitus on välja töötatud Lõuna-Aafrikas, kust see on levinud enam kui 40 maale. Lühend L10T tuleb kursuse ingliskeelsest nimetusest Luke 10 Transformation ehk Luuka 10 transformatsioon, eestipäraselt ümberkujunemine. See on Luuka evangeeliumi 10. peatükil põhinev kutse elada Jeesuse järgijana igal päeval ja igas olukorras.
Koolitus toimub Tallinnas Misjonikeskuses 4.–5. novembril ja 3.–4. veebruaril kl 10–17. Koolitab Soome Rahva Piibliseltsi koolitusala juht Mikko Matikainen, tõlge eesti keelde.
​Koolituse tasu kahe nädalavahetuse eest on 25 eurot, mis sisaldab koolitusmaterjale ja toitlustust.
Registreerimine on avatud 29. oktoobrini. Lisaküsimused ja registreerumine aadressil helene.toivanen@eelk.ee või telefonil 5646 4135.
Info koolituse kohta Soome Rahva Piibliseltsi kodulehel  http://www.kansanraamattuseura.fi/seurakunnille_ja_yhteisoille/koulutuspalvelut_ja_-aineistot/koulutusta_seurakuntalaisille/l10t_-koulutus
Helene Toivanen

Püha, püha, püha on vägede Issand! Kõik maailm on täis tema au! (Js 6:3)