Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Kutse juhatuste esimeeste konverentsile

12.08.2009 | | Rubriik: Teated

Armsad õed ja vennad Kristuses! EELK toetusfondi algatusel ja Misjonikeskuse toel toimus 2008. a märtsis esimest korda juhatuse esimeeste konverents. Kuna tagasiside osavõtjatelt oli positiivne ning taolist konverentsi peeti väga vajalikuks, siis otsustasime jätkata.
Käesoleval aastal toimub konverents 23.–25. oktoobrini Audrus Villa Andropoffis.  Konverentsi põhiteemaks on kirik ühiskonnas. Kavas on erinevad loengud nii kiriku kohast ühiskonnas kui inimsuhetest kirikus, kuid ka praktilisi töögruppe koguduse töö korraldamisest.
Teemade kokkupanekul oleme püüdnud lähtuda eelmise aasta konverentsi tagasisidest ja sellest, mis täna on kirikus ja ühiskonnas aktuaalne. Erinevalt eelmisest aastast on konverents kolmepäevane ning algab reedel, 23. oktoobril kohtumisõhtuga saksa kristlike ärimeestega.
Juhatuse esimeeste konverentsi toimkonna nimel kutsun teid kõiki konverentsil osalema. Usun, et konverents saab olema sisukas ning annab osavõtjatele ideid ning jõudu jätkamiseks. Kuna sellel aastal toimusid kõikides kogudustes valimised ning ametis on ka palju uusi inimesi, siis on konverents neile kindlasti heaks võimaluseks vahetada kogemusi vanemate olijatega, saada praktilist nõu jne.
Vanematele olijatele on konverents aga vajalik, et saada kinnitust, et ollakse õigel teel, et ei olda oma igapäevastes toimetustes üksi. Olen kindel, et tasub võtta see üks vaba nädalavahetus ja tulla kohale ja tulla kindlasti kõigiks kolmeks päevaks. See on suurepärane võimalus koguda teadmisi, jagada mõtteid teiste koguduste juhtidega ning saada osa meeleolukatest esinemistest õhtustes programmides ja konverentsi lõpetamisel.
Konverentsile registreerimine toimub 15. septembrini EELK koduleheküljel intranetis: www.eelk.ee/intranet. Osalustasu on 600 krooni. Alates 16. septembrist on osalustasu 800 krooni.

Kohtumiseni oktoobris Audrus!
Kaja Tassa,
Nõmme Rahu koguduse juhatuse esimees
konverentsi toimkonna liige

Kristus Jeesus on kõrvaldanud surma ning on evangeeliumi kaudu toonud valge ette elu ja kadumatuse. (2Tm 1:10)