Esileht » Uudis » Uudised »

Kristuse käskjalad on teel

09.02.2010 | | Rubriik: Uudised

 Misjonikalender on väga tänuväärne allikas, kui tahad teada rohkem misjonitööst Eestis ja misjonäride tegevusest piiri taga.
Kalendaariumisse on märgitud suuremad kirikupühad ja kirikuelu sündmused, tuntumad rahvakalendri tähtpäevad ja misjonäride sünnipäevad. 23. veebruaril saame õnnitleda Juha Väliahot, kes koos abikaasa Anuga töötab 1993. aastast mari rahva keskel. Kutsutakse palvetama Eesti misjonäride eest üle kiriku- ja riigipiiride. Ära on toodud kõigi viie misjonäre läkitava Eesti kiriku pangakontod, et saaksime üles näidata oma ohvrimeelsust.
Et 14. veebruaril on Tallinnas taas tulekul järjekordne kohvikuõhtu, kus kõneldakse noortest ja misjonist, on paslik ära märkida seda, et seinakalender on misjonikohvikuid korraldava töörühma ühine ettevõtmine.
Detsembrikuu lehelt leian viielapselise Ungeri pere pildi. Mäletan, kui Külvi ja tema sakslasest abikaasa Christoph 1996. a Tartus toimetusest läbi astusid. Kui neist Eesti Kirikus kirjutasime, palusid nad poliitilistel põhjustel saladuses hoida, et tõlgivad Uut Testamenti kurdi keelde. Nüüd saan teada, et see töö on tehtud.
Kui soovid kalendrit soetada, vaata kodulehele http://www.eelk.ee/mk/ .

Sirje Semm

See ongi võit, mis on võitnud ära maailma – meie usk. (1Jh 5:4c)