Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Kristliku noorteajakirja talvine number on õnnistuseteemaline

06.01.2021 | | Rubriik: Teated

„Juba selles on suur õnnistus, et võime elada julgete ja kindlatena ükskõik milliste maailma tormiliste sündmuste keskel,“ kirjutab ajakirja Pluss peatoimetaja Joel Reinaru. Et aga tänane noor võiks ka tulevikus julge ja kindel olla, aitab kaasa Futuurum, millele viitab juba arenguprogrammi nimi. Futuurumi on loonud EEKBKL noorsootöökeskus ja kõrgem usuteaduslik seminar, aga see uute noorte juhtide koolitamiseks paar aastat tagasi loodud keskkond on muutunud multikonfessionaalseks. „Iga inimene peaks võtma rohkem vastutust enda ja kogu jumalariigi arengu eest,“ ütleb ajakirjas üks arenguprogrammi korraldajatest Einike Pilli. Teemast kirjutab Kristo Toots.

Õnnistusest räägivad ka laulja Tõnis Mägi, muusik ja EKNK Toompea koguduse noorteka ülistusjuht Margus Koroljov, abielupaar Anete ja Erki Toming ning teised.

EELK Saku kogudust teeniv Magne Mølster selgitab õnnistamise sisu. Lugu illustreerib kõnekas palve: „Hea Jumal, ma tänan Sind kõikide väikeste ja suurte õnnistuste eest, millest olen oma elus osa saanud. Aita mul panna tähele igapäevaseid õnnistusi ja õnnistajaid ning täida mind Sinu armastusega nii, et ma suudaksin ise olla teistele õnnistuseks. Seda ma palun oma Issanda Kristuse nimel.“

Selle kena palvega soovin ajakirja tegijatele, aga ka lugejatele ohtralt õnnistust, et sõnum armastavast ja halastavast Jumalast võiks levida. Ajakirja saab tellida EELK Misjonikeskusest.

Rita Puidet 

Tuleb inimesi idast ja läänest, põhjast ja lõunast, ja nad istuvad lauas Jumala riigis. (Lk 13:29)