Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Koolitus lasteaia pedagoogidele

20.01.2016 | | Rubriik: Teated

SA Lõuna Koolitus korraldab 1. ja 2. veebruaril algusega 9.30 Kubija hotellspaas koolituse, mille eesmärk on anda lasteaia pedagoogidele teadmised ja oskused lastevastase vägivalla ennetusprogrammi CAP (Child Assault Prevention)  kasutamiseks.
CAP programmi rakendamine aitab vähendada laste abitust ja sõltuvust, ennetada nende ohvriks langemist kaaslaste ja täiskasvanute poolt. Koolituse läbimine suurendab teadlike täiskasvanute ringi, kes oskavad märgata abivajavat last. Kõik koolitusel osalejad saavad käsiraamatu ja CAP koolitaja tunnistuse.
Koolitust viivad läbi litsentseeritud koolitajad Lea Voltri, Terje Kapp ja Külvi Teder.
Kui sa omad esinemisjulgust, enesekehtestamise oskust, valmisolekut pidevaks enesetäiendamiseks ja meeskonnatööks ning oled nõus saadud teadmisi koolitajana edasi andma, siis registreeri ennast koolitusele (nimi, asutus, kontaktandmed) e-posti aadressil krista.klaus@politsei.ee hiljemalt 27. veebruariks.  Kohapeal on korraldatud osalejatele nii toitlustus kui majutus, transpordikulusid ei hüvitata.
Info: Krista Klaus, tel 730 8792.  Programmi kohta saab infot koolitajatelt: Külvi Teder, kylvi.teder@gmail.com; Lea Voltri, lea.voltri@raad.tartu.ee; Terje Kapp, terje.kapp@ut.ee

Kristus ütleb: Tulge minu juurde kõik, kes olete vaevatud ja koormatud, ja mina annan teile hingamise! (Mt 11:28)