Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Koolitus lapsehoiukohtade loomisest

17.06.2015 | | Rubriik: Teated

26. juunil algusega kell 13 tutvustatakse Tartu Pauluse kirikus meedet «Lapsehoiukohtade loomine ja teenusepakkumise toetamine».
Koguduste, kiriklike asutuste ja organisatsioonide areng, heaolu ja toimetulek sõltub võimekusest leida ja kasutada võimalusi, mis aitavad kaasa kogukonna arengule ja sidustavad kogudust kohaliku elanikkonnaga. See vajab mitmeid tugesid – suhteid, aega, raha ja oskusi. Tahtmist niikuinii.
Koolitusel käsitletakse järgmisi teemasid: hea idee ja vajadus on, aga kust leida raha? Kommenteerime tuntumaid institutsioone ja programme ja käsitleme struktuurivahendeid. Kellega ja kuidas läbi rääkida koostöö osas rahastamisvahenditele paremaks ligipääsuks? Kuidas jaotada ülesandeid ja rolle koostööpartnerite vahel? Projektikirjutamise põhitõed. Igal konkreetsel projektil on juhend, millest peab näpuga järge ajama.
Teeme selgeks põhimõisted: mida kuhugi kirjutada ja mida üks või teine projekti ootus tähendab. Pakume praktilisi nõuandeid, kuidas sobituda taotlusvooru tingimustega ja missuguseid karisid projekti kirjutamisel vältida.
Koolitusel omandatut saab rakendada erinevate projektitaotluste kirjutamisel. Koolitaja on
Tallinna ülikooli dotsent Katri-Liis Lepik; projektijuht Merle Krigul, tel 5646 5405.

Ükski, kes on pannud käe adra külge ja siis vaatab tagasi, ei kõlba Jumala riigile! (Lk 9:62)