Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Kontserdisari „Hoia, Jumal, Eestit“

08.11.2017 | | Rubriik: Teated

Kirikumuusika Liit pakub kogudustele võimalust võõrustada kontserdisarja „Hoia, Jumal, Eestit“ kontserte veebruarist novembrini 2018. aastal. Kontserdisari toimub samadel põhimõtetel nagu varasemad sarjad, nt „Mu süda, ärka üles“ jt. Sari on pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale. Esinevad professionaalsed muusikud ning koorid, kavas on eesti muusika.
Kogudusele on kontsert tasuta, ootame abi reklaami korraldamisel (plakatite levitamine, reklaam kogukonnas ja kirikus, koguduse virtuaalkanalites jm) ja muusikute vastuvõtmisel. Eeldame, et sissepääs kontserdile on vaba annetusega.
Soovitame teha koostööd kohaliku kogukonnaga. Näiteks oleks võimalik saada tasuta kontsert valla- või linnapäevadeks, koguduse aastapäevaks, kiriku nimepühaku päevaks, kuulutusnädalaks, kirikute ööks vm.
Kontserdipaikade valikul eelistame maakirikuid ja väikelinnade kirikuid, samuti annab eelise heas korras olev orel või klaver. Vabandame juba ette, kui finantsilistel põhjustel kõigile kontserti pakkuda ei saa. Samas on alati võimalus Kirikumuusika Liidust tasuline kontsert tellida, ühe kontserdi hind jääb vahemikku 300–600 eurot sõltuvalt esinejatest.
Soovijatel palume saata kirjalikud kinnituskirjad digitaalselt allkirjastatuna või skaneeritud allkirjaga aadressil kirikumuusikaliit@gmail.com hiljemalt 15. novembriks. Info tel 5590 7952 .
Tuuliki Jürjo

Tee mind terveks, Issand, siis ma saan terveks; aita mind, siis ma saan abi. (Jr 17:14)