Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Kontserdid Tartu Pauluse kirikus

23.11.2016 | | Rubriik: Teated

25.11. kl 19 Moskva patriarhaadi koor.
1987. aastal Volokolamski ja Jurjevi metropoliidi Pitirimi (1926–2003) õnnistusel asutatud Moskva patriarhaadi meeskoor on legendaarne kui vanim uue Venemaa ajaloos loodud professionaalne vaimuliku muusika meeskoor. Koori lauljad on eranditult kõik kõrgeimal tasemel kutselised lauljad, kelle hulgas on nii Venemaa Gnesini nimelise muusikaakadeemia, Moskva koorikunsti akadeemia, Moskva riikliku konservatooriumi kui ka A. V. Svešnikovi nimelise koorikunsti akadeemia lõpetajaid, mis annab aimu koori võrreldamatust vaimsusest ja võimsusest. Koori esitusviis on unikaalne segu tõlgenduse autentsusest ning tehnilisest ja kunstilisest meisterlikkusest. Koori laulmine jumalateenistusel mõjub palvena ja on võitnud koguduseliikmete suure armastuse, kontsertidel on koor pälvinud väsimatu publikumenu. Kontsert on piletiga. 24.11. kl 19 annab koor kontserdi Tallinna Jaani kirikus.
26.11. kl 17 Misjonikoor.
Esitlusele tuleb muusika Misjonikoori plaadilt «Hingekuld». Koor koondab umbes 40 rõõmsat noort või noore hingega kristlast üle Eesti, kes kogunevad kord kuus, et harjutada tänapäevase helikeelega vaimulikke laule. Mitmekesise repertuaariga soovib koor kuulajaid vaimselt kosutada, et koos rõõmustada Jumala ja tema tegude üle. Dirigent Maarja Vardja. Sissepääs vaba annetusega.
27.11. kl 17 kontsert «Süütame küünla». Kaadreid Tartu Pauluse kiriku jõulurõõmust hingestab muusika. Kaastegevad  Karmen Puis, Birgit Sarrap, Lauri Kalvik, Anna Humal, kammerkvartett, Tartu Pauluse kammerkoor ja kaasa laulev rahvas.

Inimese Poeg on tulnud otsima ja päästma kadunut. (Lk 19:10)