Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Ametlikud teated »

Konsistooriumis

30.05.2018 | | Rubriik: Ametlikud teated

Peapiiskopi otsused
EELK tänukiri anti Lümandu põhikoolile pikaajalise ja väga hea koostöö eest Kihelkonna kogudusega laste kristlikul kasvatamisel. EELK tänukirja said Ene Kütt, Peeter Särg ja Tõnu Saadlo pikaajalise ja ustava osalemise eest Türi koguduse töös. EELK tänukiri anti Sara Susan Villarreal Bishopile ustava teenimise eest Tallinna Püha Vaimu koguduses.
Peapiiskop on oma otsusega nõustunud Rakvere ja Mustamäe koguduses diakoni ametikoha loomisega.
Peapiiskop määrab diakoniks Valdek Hangu (Rakvere Kolmainu kogudusse alates 27. maist) ja Ülle Reimanni (Tallinna Mustamäe Maarja Magdaleena koguduses alates 13. maist).
Anna koguduse diakoniks määras peapiiskop alates 1. maist Tiit Lastiku ja Järva-Peetri koguduse diakoniks alates 10. maist Jaanus Tammiste.
Sara Susan Villarreal Bi­shopi avalduse alusel vabastab peapiiskop ta oma otsusega Tallinna Püha Vaimu koguduse abiõpetaja kohustustest alates 4. juunist.

Kogudustelt oodatakse infot
EELK konsistooriumi avalike suhete spetsialist Regina Hansen on kutsunud koguduste ja vaimulike listis üles teatama kord nädalas neljapäevaks kohapeal toimuvatest üritustest, mis võiks laiemat avalikkust huvitada ning kajastamist leida.
Infot võib saata vabas vormis, kuid selle juures on oluline välja tuua ürituse toimumise aeg ja koht ning korraldaja kontakt, lisaks paar lauset üritusest. Kontakt regina.hansen@eelk.ee, tel 5191 2995.
Info avaldatakse reedeti konsistooriumi kodulehel (ülariba uudiste jaotuses) http://www.eelk.ee/et/uudis/eelinfo/.

Tulge ja vaadake Jumala tegusid, kes on kardetav oma tegemistes inimlaste juures. (Ps 66:5)