Esileht » Uudis » Uudised »

Konsistoorimis

14.09.2016 | | Rubriik: Uudised

Tunnustamine
EELK koostöömedali said Pekka Pärnänen ja Helvi Savolainen – mõlemad Järvakandi koguduse kaastöölised Soomest.
Seoses Järvakandi Pauluse kiriku pühitsemise 20. aastapäevaga said EELK tänukirja Järvakandi Pauluse koguduse aktiivsed kaastöölised Lehti Lepp, Urve Loorents, Eha Sepp ja Valve Viljak.
Seoses Valga Jaani kiriku 200. aastapäevaga said EELK tänukirja Valga kogudust ustavalt ja pikaaegselt teeninud kaastöölised Denise Alasoo, Peep Audova, Linda Elmend, Jüri Goltsov, Margarita Jantsikene, Ene Kirsch­baum, Regina Kiviloo, Virve Kärson, Kalev Leosk, Mare Lepik, Ester Liinak, Irina Maasik, Uldis Muižarajs, Maarja Paul, Sirje Päss, Maimu Rannik, Vaike Visnapuu, Kalev Luts ja Aarne Pikk.
EELK tänukirja sai Maret Kalvet pikaajalise ja ustava teenimise eest Käru koguduses.

RinnamärkUued märgid
Konsistooriumis on saadaval EELK logo rinnamärgina ning reformatsiooni 500. aastapäeva auks tehtud rinnamärk.
Lutheri roosist inspireeritud EELK logo rinnamärgi idee ja teostus sündis EELK konsistooriumi kantselei koostööst firmaga OÜ BrandCreator. Mõõdud 1,5 x 1,5 cm. Hind ühekaupa 4.50 €, hulgi 3.40 (rohkem kui 10 tk). Märgi saab kinnitada märgi juurde kuuluvale eesti- ja ingliskeelsele visiitkaardile.
Rinnamärgil «Reformatsioon 500» on kujutatud õunapuud. Idee sündis Martin Lutheri ütlusest: «Kui teaksin, et homme on maailma lõpp, istutaksin täna veel õunapuu.» Kujundaja on Piia Ruber. Mõõdud 1,5 x 2 cm. Märgi saab kinnitada märgi juurde kuuluvale eesti- ja ingliskeelsele visiitkaardile. Hind ühekaupa 4.50 €, hulgi 3.40 (üle 10 tk).
Rinnamärgid on sobivaks kingituseks vaimulikele, koguduseliikmetele, koostööpartneritele ja ka väliskülalistele. Info ja tellimine telefonil 627 7350 või e-posti teel: konsistoorium@eelk.ee.
Lisaks rinnamärkidele on võimalik konsistooriumist hankida ka muid juubeliaasta meeneid.

Vaata, me läheme üles Jeruusalemma ja seal viiakse lõpule kõik see, mis prohvetid on kirjutanud Inimese Pojast! (Lk 18:31)