Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Konkurss projektijuhi ametikohale

15.09.2021 | | Rubriik: Teated

Eesti Kirikute Nõukogu kuulutab välja konkursi osaajaga Eluväärtuste ja eetika töövaldkonna projektijuhi ametikohale (osalise tööajaga 0,3;  töö asukoht ei ole määratud) alates 3. jaanuarist 2022. a.

Kandidaadilt eeldame Eesti Kirikute Nõukogu liikmeskiriku koguduse liikmeks olemist,  kõrgharidust, töökogemust antud valdkonnas.  

Projektijuhi ülesanneteks on koos töövaldkonna konsultandiga töövaldkonna strateegiliste eesmärkide planeerimine; osalemine proaktiivselt bioeetilisi ja eluväärtusi käsitlevates ühiskonna ja kiriku vahelistes diskussioonides, sh vajadusel ka erinevate dokumentide ja pöördumiste algtekstide koostamisel; töörühma aastategevuste planeerimine, koordineerimine ja koosolekute korraldamine; osalemine SA Väärtustades Elu töös.

Avaldus, elulookirjeldus ja soovituskiri kohaliku koguduse vaimulikult esitada koos kuni 1 lk motivatsioonikirjaga „Kiriku võimalused ühiskonnas eluväärtuste ja eetika valdkonnas“ hiljemalt 25. oktoobriks aadressil Tehnika 115, Tallinn 10139 või e-posti teel ekn@ekn.ee.

Ära lase kurjal võitu saada enese üle, vaid võida sina kuri heaga! (Rm 12:21)