Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Konkurss noortetöö projektijuhi ametikohale

01.02.2017 | | Rubriik: Teated

Eesti Kirikute Nõukogu kuulutab välja konkursi noortetöö projektijuhi osaajaga ametikohale.
Kandidaadilt eeldame kuulumist Eesti Kirikute Nõukogu liikmeskirikusse, eelnevat noorsootöö kogemust, meeskonnatöö ja juhtimise kogemust, oikumeenilist kokkupuudet, head kommunikatsioonioskust, valmisolekut töötada õhtuti ning nädalavahetustel, administratiivseid oskuseid (eelis), teoloogilist haridust (eelis).
Noortetöö projektijuhi tööülesanded on: Eesti Kirikute Nõukogu liikmeskirikute esindajatest meeskonna juhtimine, koosolekute planeerimine ja juhtimine, ülesannete delegeerimine, projektide ja ürituste eestvedamine ning nõustamine, eelarve planeerimine ja koostamine meeskonnaga, koostöö teiste Eesti Kirikute Nõukogu töövaldkondadega, esindusülesannete täitmine.
Tööle asumine 1. aprill.
Avaldus, elulookirjeldus ja soovituskiri kohaliku koguduse vaimulikult esitada koos kuni ühe lehekülje pikkuse motivatsioonikirjaga „Mida on võimalik saavutada oikumeenilise noortetööga?“ hiljemalt 20. veebruariks aadressil Tehnika 115, Tallinn 10139 või e-posti teel ekn@ekn.ee.

Igaühelt, kellele on antud palju, nõutakse palju, ja kelle hoolde on jäetud palju, sellelt küsitakse veel rohkem. (Lk 12:48)