Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Kirikumuusika osakond kutsub õppima

13.08.2014 | | Rubriik: Teated

Usuteaduse instituudi kirikumuusika osakond kutsub õppima kirikumuusika D-kursusele (õppeaeg 2 aastat) ja eelkursusele (õppeaeg 1 aasta). Oodatud on kirikumuusikud, kes organisti või koorijuhi ametis vajavad täiendavaid teadmisi oreli- ja klaverimängus, koorijuhtimises, muusikateoreetilistes ja teoloogilistes ainetes. Õppeaastas on 10 õppesessiooni, a´ 3 päeva.
Kirikumuusika D-kursuse lõpetanud saavad taotleda kirikumuusiku D-kutsekategooriat. Eelkursuse edukalt lõpetanutel on võimalik jätkata õpinguid D-kursusel. Õppetöö on tasuline. D-kursuse õppemaks 1280 € õppeaastas, EELK liikmetele õppemaksu soodustus 480 € õppeaastas.
Dokumentide vastuvõtt  toimub 21.–27. augustini aadressil EELK Usuteaduse Instituut, Pühavaimu 6, Tallinn. Sisseastumiskatsed toimuvad 28. augustil algusega kell 11.  Info: Kersti Petermann, Kristel Aer; e-post: ui.kirikumuusika@eelk.ee; tel 514 6341, 502 0950.

Tema on andnud sulle teada, inimene, mis on hea. Ja mida nõuab Issand sinult muud, kui et sa teeksid, mis on õige, armastaksid headust ja käiksid alandlikult koos oma Jumalaga? (Mi 6:8)