Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Kirikulaulja, muusikateadlane, helilooja ja laulusõnade autor Eerik Jõks otsib toetajaid

15.09.2021 | | Rubriik: Teated

Kirikulaulja, muusikateadlane, helilooja ja laulusõnade autor Eerik Jõks otsib toetajaid, et pühenduda lähiaastatel emakeelse kirikulaulu edendamisele. Ilma Teie kaasabita on hea tulemuse saavutamine vähetõenäoline. Üksikisikud ja organisatsioonid saavad anda oma panuse ulatusliku ettevõtmise „Emakeelse kirikulaulu õpperaamat“ koostamisse ja kirjastamisse. Soovi korral jäädvustatakse Teie kui toetaja nimi raamatusse.

Selleks, et anda aastakümnetega omandatud haridus ja kogemused raamatuna edasi, oleks mul toimetulekuks vaja kirikulaulu tööpõllul kas või elementaarset regulaarset sissetulekut. On ilmselge, et emakeelse kirikulaulu sihipärane süvaarendus tundub otsustajatele liiga marginaalne ega ahvatle tavapäraseid rahastuskanaleid avama. Seega on ainus võimalus tulemuse saavutamiseks laiema avalikkuse – see tähendab ka Teie kaasamine. See on midagi reaalset ja jõukohast, mida Te saate emakeelse kirikulaulu süvatasandil edendamiseks teha.

Võimalik on teha ühekordne annetus, aga eriti teretulnud on püsiannetused, et autoril oleks mingigi kindlustunne püsivaks sissetulekuks.

Palun tehke oma jõukohane (püsi)annetus: MTÜ Liturgilise muusika ühing Scandicus kontole

EE651010220005319016 SEB.

Selgitusse palun lisada „kirikulaulu õpik“ ja oma isikukood tulumaksu tagastamiseks.

Oleks tore saada ka Teie e-posti aadressi, et hoida Teid töö edenemisega kursis.

Eerik Jõks on:

Eesti Vabariigi teaduspreemia 2020. aasta nominent humanitaarteaduste aastapreemia valdkonnas kursiivse kadentsi kasutusvõimaluste avastamise ja rakendamise eest eestikeelses proosatekstilises kirikulaulus.

Keeletegu 2020 nominent raamatu „Eesti laulupsalter“ koostamise ja kirjastamise eest.

Aasta kirikumuusik 2020.

Loe lisa www.psalmus.eu

Küsi lisa eerik.joks@eamt.ee

Ära lase kurjal võitu saada enese üle, vaid võida sina kuri heaga! (Rm 12:21)