Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Kirikufondi ja Telia koostöös on sündinud esimene mTasku püsiannetus Eestis

18.11.2020 | | Rubriik: Teated

Lisaks maksmisele, kliendikaartidele jm teenustele pakub mTasku mugavat võimalust teha annetusi vaid paari klikiga ning internetipanka sisenemata või sularaha omamata.

Alla laadida saab mTaskut App Store-ist ja Google Playst. Turvaliste maksete tegemiseks tuleb mTasku rakendus kõigepealt Mobiil-ID, Smart-ID või pangalingi kaudu isikustada. Lisada saad mTaskusse kõik oma Visa või MasterCard pangakaardid. Selleks ava mTasku äpp ning vajuta paremal üleval „Lisa kaart“ ikoonile. Seejärel vali nimekirjast sobiv kaart, vajuta selle kõrval olevale nupule „Lisa“ ning järgi ekraanil olevaid juhiseid. Heategevusfondid leiad mTaskus, kui vajutad „Lisa kaart“ ja valid „Heategevus“. Seejärel näed nimekirja kõigist heategevusfondidest ja saad lisada endale Kirikufondi kaardi.

mTaskus saab Kirikufondile annetada kolmel viisil:

QR-koodi abil, mille leiab näiteks plakatitel või Kirikufondi veebilehel https://kirikufond.ee/anneta/ jne. Annetamiseks skaneeri mTaskuga QR-kood, vali sobiv maksekaart ja annetatav summa ning kinnita annetus, vajutades nupule „Maksa“.

Annetada saad ka otse äpist – ava Kirikufondi kaardi detailvaade ja „Info“ lahtris vajuta nuppu „Anneta“.

Kui eelistad püsiannetust, saad selle vormistada mugavalt otse mTaskus. Püsiannetuse lahtri leiad samuti Kirikufondi kaardi alt. mTaskus saad vaid paari klikiga vormistada püsiannetuse ja seda muuta internetipanka sisenemata. SA EELK Toetusfond 

Seadus on ju antud Moosese kaudu, arm ja tõde aga tulnud Jeesuse Kristuse kaudu. (Jh 1:17)