Esileht » Online » Online artiklid »

Kirik pani nurgakivi korter- ja ärimajale

30.06.2010 | | Rubriik: Online artiklid

Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku allasutuse OÜ Kiriku Varahaldus tellimusel Tatari tänavale kerkiv korter- ja ärihoone sai alles täna nurgakivi, kuid pooled korterid majas on juba müüdud.

Korter- ja ärimaja aadressil Tatari 25 peaks plaanide järgi valmima järgmise aasta 30. juunil. Varem asus samas kohas 1914. aastal ehitatud seegihoone, kus 1990. aastatel asus ka Postimehe toimetus.

Kerkiva uue maja esimesel kolmel korrusel hakkavad Kiriku Varahalduse juhataja Mati Maanase sõnul paiknema bürood. Esimesele korrusele on arhitektid kavandanud ka söögikoha, mille pidamiseks on juba päris palju pakkumisi laekunud, kuid kedagi ei ole veel välja valitud. Neljandast kuni kuuenda korruseni on planeeritud korterid. Parkimine asub maja all.

Maanas mainis, et maja 31 korterist on kinnisvaramaaklerid suutnud juba praegu maha müüa umbes pooled. Büroopindade reklaamiga hakatakse tõsiselt tegelema alles siis, kui maja ehitus on maapinnast kõrgemale jõudnud.

Edasi loe  Tallinna Postimees.ee-st.

Tema on andnud sulle teada, inimene, mis on hea. Ja mida nõuab Issand sinult muud, kui et sa teeksid, mis on õige, armastaksid headust ja käiksid alandlikult koos oma Jumalaga? (Mi 6:8)