Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Käib registreerimine noorte talvepäevadele

30.01.2013 | | Rubriik: Teated

8.–10. veebruarini toimuvad Põltsamaal rahvusvahelised oikumeenilised kirikunoorte talvepäevad «Teisel pool».
Talvepäevadele on oodatud noored alates 12. eluaastast. Noorte talvepäevade peakõnelejad on Tõnu Lehtsaar, Meego Remmel, Naatan Haamer, Marko Sagulin Soomest, Siim Vaher. Laulavad ja musitseerivad Katrin Ruuse (superstaari saatest), A-Sfäär, Black Night jt.
Kavas on jumalateenistused ja palvused, kontserdid, seminarid, õhtuprogrammid, loengud, takistus-seiklusrada, noortejuhtide ja vaimulike seminar, «Minu sõber suudab», talvepäevade superstaari valimine, fotokonkurss jms.

Talvepäevade osalustasu soodustus 18 eurot kehtib 1. veebruaril kella 17ni kodulehel registreerinuile ja osalustasu maksnuile.
Info tel 5557 8237 (Ulvi Uutar) ja e-posti aadressil ulviuutar@gmail.com. Talvepäevade kava ja täpsem infot kodulehel www.allikal.com. Vaata infot ka http://www.facebook.com/pages/Kirikunoorte-Talvep%C3%A4evad/148082828576536. Kiirusta! Kohtade arv on piiratud.

Tema on andnud sulle teada, inimene, mis on hea. Ja mida nõuab Issand sinult muud, kui et sa teeksid, mis on õige, armastaksid headust ja käiksid alandlikult koos oma Jumalaga? (Mi 6:8)