Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Käib registreerimine noorte piibli- ja misjonikursusele

02.07.2015 | | Rubriik: Teated

Noorte piibli- ja misjonikursuse viies lend alustab oma õppeaastat 18. septembril. Kursusele oodatakse noori vanuses 18–30 eluaastat.
Kursus koosneb üheksast nädalavahetusest, mis toimuvad Põltsamaa koguduse pastoraadis, iseseisvast kodutööst ning praktikast kevadhooajal soovitatavalt iga kursuslase kodukoguduses. Nädalavahetuse programm algab reedel õhtusöögiga ja lõpeb pühapäeva pärastlõunal. Kursusel süvendame leerikoolis õpitud teadmisi ning räägime ka diakooniast, misjonist, hingehoiust ja muust praktilisest. Õpime viima läbi palvusi ning räägime jutlustamisest.
Kursuse programmi eest vastutavad Kristiina Seppel, Helina Voogne, Teet Kaur ja Titta Hämäläinen, lektoriteks on head õpetajad, teoloogid, pastorid ja evangelistid nii Eestist kui ka välismaalt.
Kursuse maksumus on 10 eurot nädalavahetus ehk kokku 90, LNÜ liikmetele 80 eurot. Kandideerimiseks saata enda lühitutvustus (kes sa oled, millega tegeled, milline on su suhe oma kogudusega ja miks soovid osaleda kursusel) aadressile titta.hamalainen@eelk.ee või EELK LNÜ, Kiriku plats 3, 10130 Tallinn ning koguduse õpetaja soovitus kursusel osalemiseks (vabas vormis) samale aadressile hiljemalt 7. augustil.
Info: titta.hamalainen@eelk.ee või tel +372 534 24 277.
Rohkem infot eelmiste lendude ja kursuse õppetöö kohta leiab internetist aadressilt plussmeedia.ee ning facebook.com/eelkpmk
Titta Hämäläinen

Jumal teeb nähtavaks oma armastuse meie vastu sellega, et Kristus suri meie eest, kui me olime alles patused. (Rm 5:8)