Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Uudised »

Kahe raadio Hea Sõnumi ühistöö

19.12.2007 | | Rubriik: Uudised

Sel aastal annavad Tartu Pereraadio ja Raadio7 üheskoos ja üheaegselt eetrisse üht ja sama saadet pealkirjaga «Kohtumised suguvõsa keskel». Kahe peale katavad nad kogu Eestimaa selsamal kellaajal, jutt käib samade inimestega, ainult saatejuht on erinev.
Eestis on arvukaid ja põnevaid jumalariigi tööle pühendunud suguvõsasid, kelle liikmed teeninud Eestimaad ja siinseid inimesi kaua erinevatel viisidel. Suguvõsade lood on põnevad ja annavad mõtlemisainet, kuidas eri aegadel on ikka usaldatud end Tema juhtimise alla, kuulates saame teada, kuidas Jumal on nende perede sees tegutsenud.  
Saade on eetris tööpäeviti kella 13–15. Esimesed saated on jõulunädalal, siis 24.–28. detsembrini ja teised viis 31. detsembrist kuni 4. jaanuarini.
Valitud on pered ja suguvõsad, kus ikka on Jumalat tunnistatud ja Tema tahtes oma tegemisi mõtestatud. Nii saab kuulaja teada, kuidas Jumal on tegutsenud Metsalate, Remmelite, Haamerite, Luhametsade, Ligede, Salumäede, Ripside, Teekelite, Lihtide ja Lendide peredes.
Helle Aan Raadio7st ütles, et EMORi uurimus on välja selgitanud, et jõulu- ja aastavahetuse nädalail kasvab hüppeliselt raadio kuulatavus – inimesed on kodus ja mõtlevad palju jõulumõtteid. «Nii sündis kava teha kahe raadiojaama koostööna niisugune samaaegne saade, et Tema sõnumit koos kuulutada. Ega olnudki nii lihtne programme sünkrooni viia, kuid et sellega toime tulime, rõõmustab samuti. Küllap Tema aitas.»
Juune Holvandus

Tõstke oma pea ja vaadake üles, sest teie lunastus läheneb! (Lk 21:28)