Esileht » Online » Online artiklid »

Kaarli kool kutsub kevadlaadale

31.05.2017 | | Rubriik: Online artiklid

Pühapäeval, 4. juunil kell 11-16 peetakse  Tallinnas, Kaarli kiriku ees heategevuslikku  kevadlaata, mille tulu läheb Kaarli kooli heaks.

Laadal avatud kohvikus pakutakse lastevanemate  valmistatud ja annetatud küpsetisi, smuutisid  jm maitsvat.  Osta saab talutoitu, taimi ning käsitööd. Lisaks on võimalus kirbuturult  soetada kasutatud riideid ning majapidamistarbeid. Avatud on lasteala, skaudid küpsetavad tokisaia, toimub õnneloos.

Kell 13 on  Kaarli kirikus  kooli kevadkontsert, kus esinevad kõik Kaarli kooli lasteaialapsed ja kooliõpilased, lisaks on etteasted Kaarlikese muusikastuudio pilliõpilastelt. Sissepääs tasuta!

Kaarli kool on väike kogukonnakool, kus hetkel õpib 80 last kuni 4. klassini. Igal sügisel võetaks juurde üks esimene klass ning tehakse koolimajas  korda uus klassiruum.  Järk järgult uuendatakse ja laiendatakse koolimaja vastavalt kooli vajadustele.

Kooli kogukond on pannud seljad kokku ning alustanud erinevaid aktsioone kooli arendamise fondi kogumiseks.   Kevadlaada ning muude sarnaste üritustega soovitakse koguda selleks raha.

Oodatud on kõik huvilised!

Vt ka siit.

 

 

Inimese Poeg on tulnud otsima ja päästma kadunut. (Lk 19:10)