Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Jumalik Naine

09.09.2015 | | Rubriik: Teated

Global Leadership Summit soovitab: 2.–4. oktoobrini toimub Rakveres naistekonverents «Jumalik naine».
Konverentsi peakõneleja on Nancy Beach USA-st. Ta on Eesti publikule tuttav möödunud aastal Riias toimunud Balti koguduste konverentsilt. Ühe meeldejäävama ettekandena jagas Nancy oma raamatu «An Hour on Sunday» põhjal, kuidas jutlustajad ja muusikud saavad koos töötades muuta pühapäeva hommiku nii usklikele kui ka otsijatele elamuseks koos Jumalaga.
Nancy teenis aastaid Willow Creek Community koguduses juhtivtöötajana ning on jaganud oma juhtimiskirge õpetades väga paljudel konverentsidel üle maailma. ta on innustanud koguduste juhte ja meeskondi efektiivsemaks teenimistööks. Naise, abikaasa, ema ja teenijana jagab Nancy seekord juhtimiskunsti just kogudustes teenivatele naistele.
Reedene päev on suunatud eelkõige koguduses kaasa teenivatele naistele, laupäev on aga avatud kõikidele naistele. Päev algab juba varakult põnevate seminaridega ja lõpeb erilise õhtuosadusega.
Pühapäeval on ühine jumalateenistus, kuhu on oodatud ka mehed ja lapsed. Neil kolmel kaunil sügispäeval saame lisaks innustavatele ettekannetele nautida head muusikat ning jagada erilisi hetki üksteisega.
Konverentsipass 15 eurot (soodushind kuni 24. septembrini). Alates 25. septembrist on osalustasu 25 eurot. Reedel on kohtade arv piiratud. Info: info@gls.ee

Jumal teeb nähtavaks oma armastuse meie vastu sellega, et Kristus suri meie eest, kui me olime alles patused. (Rm 5:8)