Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Jumal on andnud ülima eeskuju

13.10.2021 | | Rubriik: Teated

Andmise õnnistusest kirjutatakse noorteajakirja Pluss värskes numbris, vaadates nii Iisakile, seitsmele heldele andjale Piiblis, Jeesuse elule filmisarjas „The Chosen“ kui ka noorte suvesündmustele. 

„Õndsam on anda kui võtta,“ meenutab Pauluse sõnu Laagri kristliku koguduse pastor Peeter Tamm, kes seekord ajakirja vahendusel pühakirja selgitab. Viiest naisest aga, keda on mainitud Jeesuse sugupuus, kirjutab Robert Bunder. Ajakiri tutvustab lähemalt 3D koguduse aktiivset liiget Kaisa Tamme, vetelpäästjat ja rannavalvurit Naatan Hollmanit.

Läinud suvest on kajastamist leidnud noortefestival JäPe ja Life’i laager, aga huvitav on kindlasti ka noorteõhtutel Kuressaares Siioni koguduses, kus noortejuhina tegutseb Karl-Mihkel Truu. Aga ajakirja tasuks kindlasti lugeda mitte ainult noortel, vaid kõigil, keda vaevab näiteks tüdimus või elujanu puudumine. Kinnitust ja usku saavad ajakirjast kindlasti kõik lugejad. 

Siinkohal veel tähelepanuks, et filmi Jeesusest saab vaadata kodulehel thechosen.tv ja esimesel hooajal on eestikeelsed subtiitrid.

Püha, püha, püha on vägede Issand! Kõik maailm on täis tema au! (Js 6:3)