Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Uudised »

Juhtimine on eesõigus

31.10.2012 | | Rubriik: Uudised

Just selline on pastor Bill Hybelsi selleaastase GLS juhtimiskonverentsi avakõne läbiv sõnum.

Vahel kipuvad juhid vajuma vastutuse ja kohustuste koorma alla, kuid alati tuleks tänulik olla eesõiguse eest juhtida.
Selleaastase konverentsi üheks teemaks võiks olla organisatsiooni kultuuri kujundamine ja arendamine. Väga põnevad ja uuenduslikud ettekanded terve organisatsiooni ja oluliste põhiväärtuste teemadel peavad Jim Collins ja Patrick Lencioni.
Enamik organisatsioone koosneb erineva põlvkonna inimestest ja aeg-ajalt kipub ikka tekkima pingeväli vanade ja noorte vahel. Sellest, kuidas head juhid neid pingevälju lahendavad ja erinevaid põlvkondi liidavad, kõneleb värvikalt pastor Craig Groeschel.
Üheks tuntuimaks kõnelejaks sel aastal on USA endine riigisekretär Condoleezza Rice, kelle südamlik ja avameelne esitus avab tema inimlikku külge ja inspireerib iga kuulajat.
Maailmas on palju ennastohverdavaid inimesi, kes on pühendunud teiste abistamisele. Üks sellistest inimestest kõneleb oma loo ka GLSil. Noor India naine Pranitha Timothy on hoolimata ohust oma elule pühendanud ennast inimeste abistamisele pääsemaks välja tööorjusest.
Tuntud autor ja pastor John Ortberg kõneleb mehest, kelle elulugu muutis maailma. Ortberg küsib, kes on see mees. Loomulikult kõneleb ta Jeesusest.
Iga kogudus soovib seda meest parimal viisil inimestele tutvustada ja seetõttu on Bill Hybelsi konverentsi lõpukõne pühendatud just kohaliku koguduse missiooni rõhutamisele.
Kohalik kogudus on maailma suurim lootus, et inimeste elud võiksid läbi Jeesuse muutuda. GLS konverentsist on saanud viimaste aastate kristlike juhtide kohtumispaik.
Meelis Kibuspuu,
GLS Eesti juhatuse esimees

Püha, püha, püha on vägede Issand! Kõik maailm on täis tema au! (Js 6:3)