Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Jõulumuusika festival «Kirikupühad Maarjamaal»

07.12.2016 | | Rubriik: Teated

P, 11.12.16 kell 17 Püha Vaimu kirik, Tallinn. «Jõuluootuse vasksed helinad».
Vaskpuhkpillide ansambel Clangor Cupri koosseisus Indrek Vau, Priit Aimla, Ivar Tillemann, Taavi Kuntu (barokktrompetid), Peeter Margus, Vairis Nartiss (Läti), Aabi Ausma, Valter Jürgenson (barokktromboonid ehk sackbuts). Kaastegev Ene Salumäe (orel). Kõlab renessansi- ja barokiaegne konsordimuusika vanadele vaskpuhkpillidele ja orelile.
K, 28.12.16 kl 20 Jaani kirik, Tartu ja N, 29.12.16 kl 19 Jaani kirik, Tallinn. Kavas A. Vivaldi, M.-A. Charpentieri ja  J. S. Bachi «Magnificat».
«Magnificat» on kiituselaul nii Kristuse sünnile kui ka jumalaemale. Koostööd teevad Eesti ja Suurbritannia muusikud, orkestris osalevad EMTA varajase muusika keskuse tudengid. Arete Teemets (sopran), vokaalansambel Eboracum Baroque (Suurbritannia), Corelli Barokkorkester ajastu pillidel, dirigent Chris Parsons.
N, 5.01.17 kl 19 Õpetajate maja, Tallinn ja
E, 9.01.17 kl 18 Hermanni kindlus, Narva. «Beatus erit».    Alt Iris Oja ning sopranid Jaanika Kuusik, Karoliina Kriis, tenor Joosep Trumm, bariton Rainer Vilu ja bass Ott Kask. Piletid: Tallinnas 12 € / 10 €, Tartus 10 € / 8 €, Narvas 7 € / 5 €. Sooduspiletid: pensionär, õpilane, üliõpilane, õpetaja, puudega inimene ja tema saatja, Eesti Interpreetide Liidu liige.

Tema on andnud sulle teada, inimene, mis on hea. Ja mida nõuab Issand sinult muud, kui et sa teeksid, mis on õige, armastaksid headust ja käiksid alandlikult koos oma Jumalaga? (Mi 6:8)