Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Jõulukontserdid

16.12.2015 | | Rubriik: Teated

Tartu ülikooli aulas annavad 20. detsembril kl 17 ja 21. detsembril kl 19 jõulukontserdi neli Tartu ülikooli muusikakollektiivi.
Kontserdi «Üheskoos» annavad Tartu Akadeemiline Meeskoor, Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor, Tartu Ülikooli Kammerkoor ja Tartu Ülikooli Sümfooniaorkester. Dirigeerivad Triin Koch, Alo Ritsing, Lauri Sirp ja Kuno Kerge. 20. detsembri kavas on T. Kõrvitsa «Kreegi vihik» ja mõnusad jõululaulud ning 21. detsembri kavas on Felix Mendelssohn Batholdy viiulikontsert e-moll op. 64, solist Hans Christian Aavik ning T. Kõrvitsa «Kreegi vihik». Pilet 9/7 €.
Palamuse kirikus on 20. detsembril kl 11 jumalateenistus. Teenib Tartu praostkonna vikaarõpetaja Urmas Oras. Kl 15 on muusikalis-luuleline mõtisklus «Astun vaikselt jõululumist rada…». Esinevad Robert Jürjendal ja Guido Kangur. Sissepääs vabatahtliku annetusega. 23. detsembril kl 18 «Laulame üheskoos kaunemaid jõululaule». Kaastegev Palamuse Laulustuudio, juhendaja Karmo Toome, eeslauljateks on noored palamuslased! Kasutusel lauluvihik.

Ükski, kes on pannud käe adra külge ja siis vaatab tagasi, ei kõlba Jumala riigile! (Lk 9:62)