Slava Ukraine
Esileht » Elu ja Inimesed » Kultuurielu »

Jaan Tammsalult on ilmumas uus raamat

21.09.2022 | | Rubriik: Kultuurielu

Avatud on võimalus ette tellida õpetaja Jaan Tammsalu raamatut „Argipäevast taeva poole“. 

Jaan Tammsalu kui kirjaniku pagasis on kümmekond raamatut. Viimane raamat „Surm on edasitee. Pajatused paratamatusest“ ilmus Varraku kirjastuses 2021. aastal.

Ettetellimisele avatud uue raamatu annab välja kirjastus Hea Lugu ja ettetellimine toimubki nende kodulehel https://raamat24.ee/toode/argipaevast-taeva-poole

Jaan Tammsalu on raamatu ilmumise eel Tallinna Jaani koguduse Facebooki lehel öelnud: „Arvasin küll, et niipea raamatuid enam ei kirjuta, välja ei anna. Aga kui Tiina Kaalep kirjastuse Hea Lugu tollase juhina pöördus minu poole ja läbirääkimised lõppesid arusaamisega, et kui kokku panna lood, millest osa oli ka tema juba eelnevalt lugeda saanud, võiks nendest luua päris huvitava raamatu. 

Need lood on kujunenud viimase kuue-seitsme aasta jooksul vastavalt sellele, kuidas on teemad üles kerkinud ja kuidas on ümber olev maailm ja selles liikuvad inimesed neid mu ette veeretanud.“ 

240-leheküljelise kõvakaanelise raamatu „Argipäevast taeva poole“ esitlus toimub Tallinna Jaani kirikus neljapäeval, 27. oktoobril kell 17.30.

Eesti Kirik

Valmistage Issanda teed; vaata, Issand Jumal tuleb jõuliselt! (Js 40:3a,10a)