Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Ilmunud on vennastekoguduse uus loosungiraamat

27.11.2019 | | Rubriik: Teated

Traditsiooniliselt sisaldab loosungiraamat aasta igaks päevaks loositud-valitud piiblisalmi Vanast ja Uuest Testamendist. Võrreldes varasemaga on toimunud muutus kolmandate tekstide osas. Varasemalt olid seal peamiselt erinevad tsitaadid ja laulusalmid. Uuel aastal on aga kõik kolmandad tekstid palved. Need on kirja pannud meie oma kiriku inimesed: Eenok Haamer, Vallo Ehasalu, Agu ja Lia Kaljuste, Mihkel Kukk, Arvo Lasting, Arne Mänd, Urmas Oras, Lui Remmelg ja Marek Roots. Ühisel kokkuleppel pole konkreetse palve all ära toodud selle autori nime, kuid kõik kirjutajad on nimetatud raamatu lõpus. Nii on saanud loosungiraamatust ka väike palveraamat!
Loosungiraamatut saab kasutada eelkõige isikliku usuelu abilisena. Koguduses saab raamatut kinkides meeles pidada ustavaid töötegijaid, samuti viia see kodusid külastades nendeni, kes ise enam kirikusse tulla ei saa. Mõnikord õnnestub loosungiraamatu sõnumit edasi anda ka neile, kelle jaoks Kristus on veel võõras. Nii toimib raamatuke misjonivahendina. Mitmed meie kiriku vaimulikud kasutavad loosungiraamatut palvuste pidamisel, koosolekute avamisel jne.
Raamatu müügihind on 3 eurot tükk. Põhja-Eestis saab raamatut keskusest Tallinnas Endla tn 68 või konsistooriumist. Lõuna-Eestis müüb raamatut Pauluse raamatupood. Vajadusel saame saata loosungiraamatuid ka postiga. Selleks palun ühendust võtta aadressil info@vennaste.ee või pauluse.raamatupood@eelk.ee.
Õnnistatud loosungiraamatu lugemist soovides
Marek Roots,
Eesti Evangeelse Vennastekoguduse eestseisuse liige

Kristus ütleb: Kui mind maa pealt ülendatakse, siis ma tõmban kõik enese juurde! (Jh 12:32)