Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Ilmunud on vennastekoguduse loosungiraamat

19.11.2014 | | Rubriik: Teated

Eesti Evangeelsel Vennastekogudusel on ilmunud raamatuke «Vaimulikud loosungid 2015». Tegemist on ülemaailmse vennastekoguduse loosungiraamatu 285. väljaandega. Traditsiooniliselt sisaldab loosungiraamat kahte piiblisalmi igaks päevaks ning nendega haakuvat vaimulikku mõttetera. Nendele põhitekstidele lisaks pakub loosungiraamat ka viitesüsteemi põhjalikumaks pühakirja lugemiseks.
Vaimulikud loosungid tahavad toetada kristlast tema igapäevasel teekonnal. Hommikul loetud piiblisalmi saab kanda südames kõikide argitoimetuste keskel  ja märgata, kuidas Jumal meiega oma Sõna kaudu kõneleb, meid juhib. Loosungiraamat on hea abiline koguduseliikmete praktilises usuelus; seda võib tänutäheks kinkida kiriku töötegijatele, viia kodukülastuse puhul vanuritele jne.
Loosungiraamatut saab soetada Eesti Evangeelse Vennastekoguduse keskusest Tallinnas (Endla tn 68, tel 660 8004, e-post info@vennaste või marek.roots@eelk.ee). Raamat viiakse müüki ka EELK konsistooriumisse, Logose raamatupoodi Tallinnas, Tartu Pauluse raamatupoodi ja kõikidesse kogudustesse, kes loosungiraamatut soovivad.
Õnnistatud loosungiraamatu kasutamist 2015. aastal!
EEVK eestseisus

Tuleb inimesi idast ja läänest, põhjast ja lõunast, ja nad istuvad lauas Jumala riigis. (Lk 13:29)