Esileht » Arvamused » Arvamus »

Iga rahvas on oma õnne sepp

09.07.2015 | | Rubriik: Arvamus, Lugejate kirjad

Päevakorral on pagulastega seotud probleemid. Aga lahendus oleks ju väga lihtne!
Võtame vastu ligi miljon pagulast, astume islami usku ning las pagulased õpetavad meid rääkima ja kirjutama araabia keelt. Valime endale kuninga ja kuulutame välja Eesti islamistliku vabariigi. Muidugi on probleem, kas hakata sunniitideks või šiiitideks, nad on ju omavahel vaenujalal. Kuid ka siin oleks lahendus: hakkame vahhabiitideks ja astume liitu Saudi Araabiaga, ühe väga rikka riigiga, kes varustaks siis meid ka naftaga. Ehk annaks isegi raha, et ehitada pagulastele pilvelõhkujad, seni aga, kuni neid pole, võtame sõbralikult igaüks endale koju paar pagulast, kes õpetavad meile islamit ja araabia keelt.
Eesti keeles on kaks köidet «Tuhande ja ühe öö muinasjutte», need on kosutavateks unejuttudeks meie lastele, hiljem loeme neid araabia keeles. Ka koraan on tõlgitud eesti keelde. Ja mõned korrad Meka poole kummardusi teha ning laupa vastu maad lüüa pole ka teab mis raske. Me oleme ju üks uskmatum rahvas Euroopas, pole tähtis, mis usu me omaks võtame, nii et islam poleks mingiks probleemiks.
Ka alkoholiprobleem oleks kohe lahendatud, sest islam ei luba alkoholi pruukida. Naised peavad käituma viisakalt ja tootma palju lapsi. Vaestele annavad muslimid protsendi oma sissetulekutest ja pangad ei võta intressi.
Nii lahendaksime oma probleemid ja oleksime eeskujuks Euroopale, sest ka Euroopa on kunagi islamistlik niikuinii.
Jaan Tooming

Ükski, kes on pannud käe adra külge ja siis vaatab tagasi, ei kõlba Jumala riigile! (Lk 9:62)