Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Ideekonkurss ettevõtjate leidmiseks

21.06.2010 | | Rubriik: Teated

Konsistoorium otsib ettevõtjaid, kellega koostöös saaksid kogudused ja kohalikud omavalitsused arendada ja osutada erinevaid sotsiaalseid teenuseid. Selleks on loomisel ühtne võrgustik keskusega konsistooriumis.
Ettevõtjate töö sisuks on osutada sihtgruppide vajadustele vastavaid teenuseid ja arendada koostööd kohaliku kogukonnaga, suurendada tööhõivet, käivitada uus organisatsioon ühiskonna olulise probleemi lahendamiseks.
Otsitakse hingelt eestvedajaid, kes omavad sotsiaalselt mõjukat ideed ja ärivaistu, tunnevad hästi oma kodukandi võimalusi ja inimeste vajadusi ning kohaliku omavalitsuse toimimise loogikat ning on valmis töötama tihedas kontaktis konsistooriumi diakoonia- ja ühiskonnatöö talituse, koguduse, valla- või linnavalitsuse ja teiste partneritega.
Huvi korral saada 5. juuliks oma CV, ideekirjeldus (maksimaalselt kahel lehel koos ligikaudse maksumusega) e-posti aadressile avo.uprus@eelk.ee.
Konkursi võitjate preemiafond on 7000 krooni.
Konkursi parematele on ette nähtud täienduskoolitus ja stipendium, eriti oodatud on töötud. Koolituse edukalt läbinutele makstakse idee ellurakendamiseks poole aasta jooksul ka tasu.
Info aadressil www.eelk.ee/diakoonia.
EELK Konsistoorium

Tõstke oma pea ja vaadake üles, sest teie lunastus läheneb! (Lk 21:28)