Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Hüvast EPA võimla

13.09.2017 | | Rubriik: Teated

EPAVÕIMLATartu Maarja kirikus tegutses aastatel 1961–2009 Eesti Põllumajanduse Akadeemia võimla. Kirikus mängiti põhiliselt korvpalli, aga harrastati ka muid spordialasid.
On aeg spordiajaga lõplikult hüvasti jätta, et uus aeg kirikus saaks alata. Selleks on Tartu Maarja Kiriku sihtasutuse nõukogu liige Toomas Savi palunud kirikusse kokku paljud endisaegsed spordistaarid, et üheskoos Tartu spordi varjupaiga, EPA võimlaga, hüvasti jätta.
Uksed avatakse 27. septembril kl 17.
Vaadata saab Eesti spordi- ja olümpiamuuseumi näitust võimla spordiajaloost, samuti sihtasutuse näitust kiriku taastamise arhitektuurikonkursist.
Kl 18 ütlevad tervitussõnu õpetaja Joona Toivanen ja ürituse patroon Toomas Savi. Arhitektuurikonkursi võidutöö  „NOA“ tutvustus. Kl 18.15 staarveteranide korvpalli vabaviskevõistlus Tartu Kalev – Tartu Rock. Tartu linnapea ja Tartu Maarja Kiriku SA nõukogu esimehe Urmas Klaasi tervitus. Kl 19 algab noorte korvpallurite minimatš, järgnevad tänusõnad ja kingituste jagamine. Sõna võtavad president Arnold Rüütel ja olümpiavõitja Jaak Uudmäe.
Sissepääs vaba suurusega annetusega! Üritusel kogutakse annetusi Maarja kiriku taastamiseks.

Igaühelt, kellele on antud palju, nõutakse palju, ja kelle hoolde on jäetud palju, sellelt küsitakse veel rohkem. (Lk 12:48)