Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Hingehoiualane täiendusõppe kursus

25.11.2015 | | Rubriik: Teated

Usuteaduse Instituut korraldab 3. detsembril Tartus Pauluse kiriku tiibhoones (Riia 27) kell 10.30–17.15 täiendusõppe kursuse.
Kursuse viivad läbi Todd Riggs (hingehoidja-psühhoterapeut) ja Kevin R. Hoffman (hingehoidja ja sõltuvustega inimeste nõustaja) USAst.
Kursus aitab aru saada, kuidas häbi on seotud eluga mittefunktsioneerivas perekonnas. Käsitletakse «häbile rajatud identiteedi» tähendust, kuidas häbile rajatud identiteet võib mõjutada mõtteid ja käitumist. Kuidas aidata häbist taastuda ja Jumala lapsena omaks võtta enda vaimulik identiteet Kristuses.
Tutvustatakse Kristuse-keskse taastumisgrupi Celebrate Recovery (Tähista taastumist) metoodikat ja läbiviimist koguduse kontekstis. Metoodika on mõeldud aitama neid, kes on hädas haiget saamise, halbade harjumuste ja sõltuvustega, aidates neil kogeda Jeesuse Kristuse armastavat väge läbi taastumisprotsessi.
Celebrate Recovery metoodika sobib kõigile, kes on hädas kibestumise, halbade harjumuste, jõuetusega – ta ei piirdu ainult sõltuvuste all kannatavate inimeste aitamisega.
Koolitus toimub inglise keeles tõlkega eesti keelde.
Koolitustasu 15 eurot sisaldab lõunasöögi ja kohvipausid. Registreerumine hiljemalt 1. detsembri keskpäevaks https://docs.google.com/forms/d/1Bsv3EkIgRJ2FZdFkL45Re3vM43BbhH25DoE346sq9O4/viewform
Info: Kerstin Kask, tel 553 0399 või
e-post kerstin.kask@eelk.ee

Ükski, kes on pannud käe adra külge ja siis vaatab tagasi, ei kõlba Jumala riigile! (Lk 9:62)