Esileht » Elu ja Inimesed » Kirikuelu »

Heategevuslik kontsert Nõmme kirikus

11.11.2015 | | Rubriik: Kirikuelu

Nõmme Rahu kirik.

Hingedepäeval toimus Nõmme Rahu kirikus Nõmme-Tallinna Rotary klubi korraldatud heategevuslik hingedepäeva kontsert. Esines ansambel Kõrsikud.

Vaiksel ja sumedal hingedepäeva õhtul kogunes umbes 200 inimest Nõmme Rahu kirikus toimunud heategevuslikule kontserdile, mille tulu 2000 eurot annetas Rotary klubi Nõmme Rahu kiriku renoveerimiseks.
Koguduse õpetaja Ove Sandri sõnul on Nõmme Rotary klubiga kogudusel heategevuse vallas hea koostöö olnud ja tehtud annetus kasutatakse kiriku küttesüsteemi uuendamiseks.
Nõmme Rotary klubi presidendi Erki Peegli sõnul toimus heategevuslik kontsert kolmandat korda. Eelnevatel aastatel olid esinejateks Maria Listra ja ETV tütarlastekoor. «Rotary liikumise üks eesmärke on teenida ühiskonda kõrgemal isiklikest huvidest. Meie liikmed saavad oma eluga hästi hakkama ja soovime panustada kohalikku kogukonda nii oma tegevuse kui ka annetustega,» jagas Erki Peegel.
Eelnevatel aastatel on toetatud Nõmme põhikooli aula lava renoveerimist, Ema ja Lapse Keskust. On korraldatud traditsioonilist vastlapäeva üritust, kus pakutakse tegevust ka lastekodulastele.
Esmaspäeval Nõmme kirikus rohket osavõttu pälvinud kordaläinud heategevuslik kontsert innustab Peegli sõnul traditsiooni jätkama ka edaspidi.
1905. aastal Chicagost alguse saanud Rotary liikumine on Eestis tegutsenud alates 1929. aastast. Nõukogude võimu kehtestamisel kõik Rotary klubid suleti. Rotary liikumine taastati Eestis 1991. aastal.
Kätlin Liimets

Jumal teeb nähtavaks oma armastuse meie vastu sellega, et Kristus suri meie eest, kui me olime alles patused. (Rm 5:8)