Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

Harjumaa aukodaniku tiitli pälvib Andres Põder

21.02.2014 | | Rubriik: Online artiklid

Sel reedel toimuval Eesti Vabariigi 96. aastapäevale pühendatud pidulikul vastuvõtul Kõltsu mõisas annab Harju maavanem Ülle Rajasalu üle Harju maakonna aukodaniku tiitli Eesti Evangeelse Luterliku kiriku peapiiskop Andres Põdrale.

Kõrgeima maakondliku tunnustuse pälvija Andres Põder on tunnustamist väärt pühendunud panuse eest Eesti kirikuelu edendamisel ning inimesi ja ühiskonda mõjutava hoiaku väärtustamisel.

Maavanem Ülle Rajasalu sõnul on vabariigi aastapäeva vastuvõtt just see sündmus, mis on pühendatud meie inimestele ning nende teenetele ning saavutustele  maakonnas tervikuna. „Andres Põder on missioonitundega töötanud väga vaimsel elualal, mõjutades seeläbi inimesi nii Harju maakonnas kui ka terves riigis,” lisas Rajasalu.

Viis aastat tagasi andis Harju Maavalitsus välja esimese maakonna aukodaniku tiitli. Aastal 2009 pälvis selle meie armastatud dirigent Eri Klas, 2010. aastal Johannes Tõrs, 2011. aastal Jaan Manitski, 2012. aastal Juhan Särgava, 2013. aastal Gerd Kanter.

 

Vaata ka siit.

Igaühelt, kellele on antud palju, nõutakse palju, ja kelle hoolde on jäetud palju, sellelt küsitakse veel rohkem. (Lk 12:48)