Esileht » Online » Online artiklid »

FOTOD! Savisaar: Peapiiskop on sillaehitaja

05.02.2015 | | Rubriik: Online artiklid

“Teil on nüüd sillaehitaja ülesanded ja roll ning  peapiiskopi amet, mis Jumala tahtel ja kolleegide toetusel teie õlule pandi. Teie sõna on oodatud ja inimestele oluline!” ütles Tallinna linnapea Edgar Savisaar oma tervituskõnes uuele EELK kiriku peapiiskop Urmas Viilmale.

Täna keskpäeval pühitseti ametisse Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku peapiiskop Urmas Viilma. Piduliku sündmuse auks korraldas EELK Konsistoorium pärastlõunal vastuvõtu Estonia teatris, kuhu oli kutsutud ka linnapea Edgar Savisaar.

Tallinna linnapea Edgar Savisaar ütles oma pöördumises kõrge vaimulikkonna poole, et kõikide asjade algus on sõna. “Alguses oli sõna, ja sõna oli Jumala juures, ja Sõna oli Jumal. Valisin just nimelt selle kirjakoha oma tervitussõnade ja soovide alusmõtteks, sest on ju vaimuliku olulisimad tööriistad tema usk ja sõna!” rääkis Savisaar.

Savisaar rõhutas oma kõnes, et inimene ei tohi alahinnata sõna jõudu ja peab alati meeles pidama, et mõtlematult lendu lastud sõna võib teha palju kahju, aga samas õigel ajal õiges kohas lausutud hea sõna võib päästa elu.

Edasi loe ajalehest Pealinn.

Kandke üksteise koormaid, nõnda te täidate Kristuse seadust. (Gl 6:1)